top of page
Open Site Navigation

FerieCamp

Безкоштовні заходи під час п'яти великих шкільних канікул. Для дітей та молоді. Більшість заходів організовують асоціації та культурні установи, у яких є команди, до яких можна піти після канікул.

Ми сподіваємося, що ви зможете знайти потрібну інформацію на цій сторінці - в іншому випадку не соромтеся зв'язатися з нами.

Детальніше про FerieCamp читайте тут

У FerieCamp ви можете спробувати багато різноманітних заходів - абсолютно безкоштовно!
Безкоштовні заходи під час 5 основних шкільних канікул, де ви можете спробувати все: від футболу, бойових мистецтв, музики, рольових ігор, танців і багато-багато іншого.
Для дітей та молоді від 3 до 17 років.
Під час окремих канікул також працює канікулярний табір лише для дівчат #GirlsOnly.


Більшість заходів організовують асоціації та культурні установи, у яких є команди, до яких можна піти після канікул.
Програми готові бл. місяць до свята.


Протягом року FerieCamps проводяться в 11 районах Копенгагена
Тінгб'єрг - Хусум - Беллахой - Біспеб'єрг - Остербро - Зовнішній Ньорребро - Внутрішній Ньорребро - Амагер Схід - Амагер Захід - Валбі - Сідхавнен.

Що можна спробувати?

Протягом п’яти днів ви можете брати участь в іграх і кіберспортивних заходах, які знайдуть місце для всіх, незалежно від рівня та віку.

Minecraft

За допомогою сервера Minecraft метою асоціації є створення цифрового місця для всіх, хто цікавиться соціальною діяльністю. Таким чином, основне завдання сервера Minecraft полягає в тому, щоб позбавити уваги змагальне мислення та натомість мислити спільнотами та спільно творити з повагою до творінь один одного.


Minecraft є особливо хорошим засобом для досягнення цього, оскільки існує багато можливостей для творчого вираження, а загальне візуальне вираження гри зазвичай приваблює більш «звичайних» гравців, які просто хочуть насолоджуватися собою.

Valorant

Ви можете брати участь у різних ігрових режимах у Valorant і грати з професійним гравцем у Valorant або отримувати коучінг і відгуки про свій ігровий процес або хороші поради щодо тренувань.

Fortnite

Діяльність Fortnite з акцентом на соціальний досвід. Ми дбаємо про те, щоб у ньому було затишно та весело грати, а якщо для цього є атмосфера, ми проводимо різні міні-турніри у Fortnite.

CS:GO

Звичайно, ви також можете зіграти в CS:GO і спробувати свої сили проти одного з наших тренерів і перевірити, чи зможете ви вбити?

Find us here

Hvidkildevej 64

2400 København NV

Grøndal Multicenter

Mobile: +45 5381 3300

Email: info@nxtlevelesport.com

Close Site Navigation
bottom of page